Nr katalogowy: 124

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 124

Polowanie par force, ok. 1940

olej, tektura; 65 x 95 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak;
Cena oferowana 18 000 zł