Nr katalogowy: 133

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 133

Tenisistka, 1918

olej, płótno; 55 x 44 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wlastimil Hofman 1918