Nr katalogowy: 156

Maurycy MĘDRZYCKI (1890-1951)

Nr katalogowy: 156

Kwiaty w wazonie, 1933

olej, płótno; 46 x 38 cm;
sygn. p. g.: Meadjizky; p. d. dedykacja autorska: a Madame Mittelhauser/ un souvenir de son admirale/ […] - Mendjizky/ Paris 30. X. 3