Nr katalogowy: 164

Stanisław CHLEBOWSKI (1835-1884)

Nr katalogowy: 164

Wschodni wojownik - szkic do obrazu

sepia, gwasz, roztarty biały olej, płótno;
19 x 16 cm (w świetle oprawy);
sygn.: p. g.: Chlebowski / Konstantynopol