Aukcja (#{t(:'.highlighted')})
Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)
Nr katalogowy432
Kobieta na tle miasta, 1971
olej, płótno, 81 x 100 cm;
sygn. na odwrocie: JERZY NOWOSIELSKI/ 1971
Cena wywoławcza.
190 000 zł
150 000 zł
Roman ZAKRZEWSKI (1955-2014)
Nr katalogowy434
Dziewczyna IV, 1990
akryl, płótno; 140 x 80 cm;
sygn. na odwrocie: R. ZAKRZEWSKI. / AEIVAE.AKRYL AE1990AE / 140 x 80
Cena wywoławcza.
11 000 zł
8 000 zł
Konstanty LASZCZKA (1865-1965)
Nr katalogowy607
Odpoczywająca Diana, model z lat 20./30. XX w.
Realizacja: Skawińskie Zakłady Materiałów
Ogniotrwałych w Skawinie - dział fajansów,
okres międzywojenny
okres międzywojenny
Cena wywoławcza.
4 800 zł
4 800 zł
612
Misa dekoracyjna z postacią wieśniaczki
Polska, Pacyków k/Stanisławowa - Fabryka
Fajansów Aleksandra Rogala-Lewickiego,
1 ćw. XX w.
1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
3 800 zł
5 300 zł
905
Toaletka w stylu Ludwika Filipa
w formie stolika z trzema szufladkami w oskrzynieniu, wspartego na silnie esowatych nogach, spiętych krzyżowym wiązaniem z poduszeczką pośrodku
oraz z uchylnym
oraz z uchylnym
Cena wywoławcza.
4 500 zł
3 000 zł
908
Stół neobarokowy
dębina; 80 x 108 x 108 cm. Gdańsk (?), pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
1 800 zł