Nr katalogowy: 1406

Zuzanna Wacława STRZELECKA (ZULA) (1924-2012)

Nr katalogowy: 1406

Drzewa

olej, sklejka; 48 x 33,5 cm;
sygn. p. d.: Z. Strzelecka