Nr katalogowy: 101

Artysta nieokreślony polski (XX w.)

Nr katalogowy: 101

Projekt etykiety pudełka papierosów

akwarela, papier; 105 x 70 cm;
Praca wystawiana w konkursie w warszawskiej Zachęcie
w latach 30. XX w.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł