Nr katalogowy: 126

Ludwik GĘDŁEK (1847-1904)

Nr katalogowy: 126

Na puszcie

olej, płótno; 68 x 121,5 cm;
sygn. i opisany p. d.: L. Gędłek Wien;
estymacja: 75 000 - 100 000 zł