Nr katalogowy: 131

Wiktor S. KONSTANTINOW (ok. 1904-1970)

Nr katalogowy: 131

Pejzaż zimowy, 1936

olej, płótno; 54 x 67 cm;
sygn. i dat. p. d. cyrylicą: W.Konstantinow 1936
estymacja: 6 000 - 8 000 zł