Nr katalogowy: 1402

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

Nr katalogowy: 1402

Gąszcz, 1964

akwarela, papier; 35 x 18,5 cm;
sygn. i dat. ołówkiem u dołu: PODSADECKI, 6.9.1964
estymacja: 2 000 - 2 500 zł