Nr katalogowy: 1412

Maria DAWSKA (1909-1993)

Nr katalogowy: 1412

Gonitwa, 1977

olej, płyta pilśniowa; 35 x 28 cm;
sygn. l. d.: Maria, dat. p. d.: 77
estymacja: 2 000 - 3 000 zł