Nr katalogowy: 1415

Antoni FAŁAT (ur. 1942)

Nr katalogowy: 1415

Portret Gerarda Graave, 1986

akryl, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: ant. Fałat 23.XI.86;
estymacja: 5 500 - 7 500 zł