Nr katalogowy: 1432

Roman SIELSKI (1903-1990)

Nr katalogowy: 1432

Na plaży

akwarela, papier; 40 x 58,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Sielski R (cyrylicą)
estymacja: 2 500 - 3 500 zł