Nr katalogowy: 1434

Michał ZABOROWSKI (ur. 1960)

Nr katalogowy: 1434

Rusałka, ok. 2000

olej, płótno; 90 x 120 cm;
sygn. śr. d.: M Zabski
estymacja: 3 500 - 4 500 zł