Nr katalogowy: 1827

Nr katalogowy: 1827

Ikona - Święci Jan Chrzciciel i Jan Ewangelista

tempera na desce, płótno; szpongi grążone
w sztorcach; 31 x 25,5 x 4 cm.
Rosja, Niewiańsk? XVII/XVIII w.
estymacja: 3 200 - 4 300 zł