Nr katalogowy: 1905

Nr katalogowy: 1905

Stolik pomocniczy w stylu Ludwika Filipa

z bogato intarsjowanym blatem,
wym. 71 x śr. 59,5 cm, Europa Środkowa, 2 połowa XIX w.
estymacja: 1 500 - 2 500 zł
Cena oferowana 1 300 zł