Nr katalogowy: 1439

Dariusz MILIŃSKI (ur. 1957)

Nr katalogowy: 1439

Z cyklu Edi (Lampa Alladyna), 2004

olej, płótno, 51 x 55,5 cm (z ramą, autorską);
sygn. i dat. u dołu: D. MILIŃSKI 04
estymacja: 3 000 - 4 000 zł