Nr katalogowy: 110

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

Nr katalogowy: 110

Postać, 1945 r.

akwarela, papier, 20,6 x 14,6 cm; sygn. p. g.: J.N. (ołówkiem)