Nr katalogowy: 320

Tadeusz ŁAPIŃSKI (ur. 1928)

Nr katalogowy: 320

Kompozycja, 1959

olej, płotno, 69,5 x 39,5 cm; sygn. p. d.: T. ŁAPIŃSKI 59