Nr katalogowy: 333

Jerzy DUDA-GRACZ (1941 - 2004)

Nr katalogowy: 333

1359 (Horyniec - Fantazja polska), 2003

akwarela, tempera, papier, 34 x 70 cm; sygn. l. d.: J. Duda - G. 1359 / 2003;