Nr katalogowy: 341

Jerzy KRAWCZYK (1921 - 1969)

Nr katalogowy: 341

W pracowni

olej, płótno, 74 x 60 cm; sygn. p. d.: JK57 na odwrocie nalepka z CBWA w Łodzi z 1957 r.