Nr katalogowy: 119

Stanisław ELESZKIEWICZ (1900-1963)

Nr katalogowy: 119

Odpoczywający mężczyzna

olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. l. d.: SEleszkiewicz
estymacja: 26 000 - 35 000 zł
Cena sprzedaży 26 000 zł