Nr katalogowy: 1117

Stanisław GAŁEK (1876-1961)

Nr katalogowy: 1117

Droga do Krakowa

olej, płótno naklejone na tekturę; 24 x 34,5 cm;
sygn. p. d.: Gałek
estymacja: 2 500 - 3 500 zł