Nr katalogowy: 1422

Marian ADAMCZYK (ur. 1938)

Nr katalogowy: 1422

Dziewczyna w czerwieni -portret Joanny, 1980

olej, płótno; 65 x 55 cm;
sygn.. i dat. p. d.: M. ADAMCZYK 80
estymacja: 6 500 - 8 500 zł