Nr katalogowy: 1814

Nr katalogowy: 1814

Para kandelabrów 3-świecowych, 3-ramiennych

brąz złocony; wys. 42 cm, szer. ramion 16 cm;
Europa Zachodnia, Francja?; 4 ćw. XIX w.
estymacja: 2 300 - 3 000 zł