Nr katalogowy: 105

Józef RAPACKI (1871-1929)

Nr katalogowy: 105

Pejzaż z okolic Olszanki, ok. 1920

akwarela, papier; 31,7 x 46,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisana l. d.: JÓZEF RAPACKI / OLSZANKA
estymacja: 5 500 - 7 500 zł