Nr katalogowy: 114

Tadeusz MAKOWSKI (1882-1932)

Nr katalogowy: 114

Portret Marcela Gromaire’a

olej, ołówek, płótno; 24 x 19,5 cm;
na odwrocie, na płótnie numer wypisany czerwoną kredką: 147
estymacja: 40 000 - 50 000 zł