Nr katalogowy: 120

Zdzisław PRZEBINDOWSKI (1902-1986)

Nr katalogowy: 120

Na przedmieściu, 1936

olej, tektura; 40 x 50 cm;
sygn. p. d.: Przebindowski
estymacja: 7 000 - 9 000 zł