Nr katalogowy: 126

Anna Rosina Lisiewska MATTHIEU DE GASC

Nr katalogowy: 126

Portret hrabiny Elisabeth Juliane Friederike von Baertling, 1774

olej, płótno dublowane; 82 x 66,5 cm;
na odwrocie na płótnie napis, powtórzony na płóciennej nalepce przyklejonej na krosno
estymacja: 100 000 - 130 000 zł