Nr katalogowy: 1414

Teresa KLINK-KOBIERSKA (ur. 1935)

Nr katalogowy: 1414

Lustra pamięci, 1990

olej, płótno; 116 x 81 cm;
sygn. i dat. śr. d.: TERESA KLINK 1990 r.;
estymacja: 5 000 - 6 500 zł