Nr katalogowy: 706

Ludwik Nast (czynny w latach 30-40 XIX w.)

Nr katalogowy: 706

Para solniczek na delfinach

srebro próby 12 cechowane, częściowo złocone;
waga 262; Warszawa, lata 30. XIX w
estymacja: 5 800 - 7 700 zł
Cena oferowana 5 500 zł