Nr katalogowy: 821

FABRYKA KSIĄŻĘCA SKARBU RADZIWIŁŁOWSKIEGO

Nr katalogowy: 821

Pas kontuszowy czterostronny, lity

przędza jedwabna, nić srebrna i srebrna złocona;
Słuck, persjarnia Karola Stanisława Radziwiłła,
sygnatury cyrylicą, po 1807.
estymacja: 13 000 - 18 000 zł
Cena sprzedaży 160 000 zł