Nr katalogowy: 826

Ferdinand BARBEDIENNE (1810-1892) - odlewnia

Nr katalogowy: 826

Para kandelabrów 5-świecowych, 4-ramiennych, w formie amfor

brąz, odlew cyzelowany, złocony; marmur czerwono-brązowy;
Francja, Paryż, 3-4. ćw. XIX w.
estymacja: 23 000 - 30 000 zł