Nr katalogowy: 1808

Nr katalogowy: 1808

Patera w kształcie muszli

blacha miedziana, trybowana, fakturowana,
ryta, złocona, srebrzona; mosiądz;
Austro-Węgry?; XIX/XX w.
estymacja: 1 700 - 2 300 zł