Nr katalogowy: 1816

Nr katalogowy: 1816

Ikona - Chrystus Pantokrator

olej ? na desce; boczne krawędzie oklejone
czerwonym pluszem; 26,7 x 21,8 x 2,3 cm.
Rosja, XIX/XX w.
estymacja: 2 600 - 3 500 zł