Nr katalogowy: 907

Nr katalogowy: 907

Toaletka typu „poudreuse”, w tradycji Ludwika XVI

konstrukcja - drewno dębowe, sklejka; okleiny - mahoń,
drewno różane, intarsje z oliwki i jaworu;
Europa Zachodnia, k. XIX w. (lub później).
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
Cena oferowana 3 300 zł