Nr katalogowy: 910

Nr katalogowy: 910

Stolik - kantorek, z unoszonym blatem pisarskim, tzw. „tronchin”

konstrukcja dębowa, sosna, okleiny mahoniowe,
żyłki jaworowe i hebanowe, skóra cielęca tłoczona, złocona;
Europa Zachodnia, Anglia lub Francja?; XIX/XX w.
estymacja: 9 000 - 12 000 zł