Nr katalogowy: 1909

Nr katalogowy: 1909

Serwantka art deco

fornirowana wzorzystym orzechem; 164 x 125 x 52 cm;
Polska, lata 20. XX w.;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł