Nr katalogowy: 106

Teodor GROTT (1884-1972)

Nr katalogowy: 106

Gdynia - Widok z Kamiennej Góry, 1913

akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
papier; 30,5 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana p. d.: Teod Grott / Gdynia 913 (ołówkiem).
estymacja: 3 200 - 4 200 zł