Nr katalogowy: 117

Stanisław KACZOR-BATOWSKI (1866-1946)

Nr katalogowy: 117

Pejzaż włoski

olej, płótno; 53 x 63,5 cm;
sygn. p. d.: S. Batowski
estymacja: 6 000 - 7 500 zł