Nr katalogowy: 1109

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 1109

Młyn

akwarela, papier, 24 x 17 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: monogram wiązany i niżej data: wrzesień 1938,
estymacja: 1 000 - 1 300 zł