Nr katalogowy: 1118

Stefan DOMARADZKI (1897-1983)

Nr katalogowy: 1118

Cerkiew, 1961

olej, tektura; 47 x 60,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: S. Domaradzki 1961.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł