Nr katalogowy: 1123

Wincenty POTACKI (1904-2001)

Nr katalogowy: 1123

Kazimierz Dolny - Jatki, l. 30 XX w.

olej, sklejka; 40 x 50,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: W Potacki 193... (?) (ryte końcówką pędzla);
estymacja: 3 200 - 4 200 zł