Nr katalogowy: 1131

Józef CHLEBUS (1893-1943)

Nr katalogowy: 1131

Lutowe słońce, 1939

olej, sklejka; 50 x 59,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Chlebus / 1939.
estymacja: 4 000 - 5 500 zł