Nr katalogowy: 1418

Allan RZEPKA (ur. 1940)

Nr katalogowy: 1418

Trofea na koniec wieku V, 19991 / 2001

olej, płótno; 81 x 60 cm;
sygn. i dat. l. d. : AllanRrzepka 1999 / 2001 (ryte końcówką pędzla);
estymacja: 2 500 - 3 500 zł