Nr katalogowy: 604

Delft, warsztat De Paeuw (Paw)?

Nr katalogowy: 604

Potiche z pokrywą, z dekoracją wicią liściastą i kwiatami

fajans, szkliwo cynowe, kobalt; wys. 42,5 cm;
sygn. na dnie i od spodu kołnierza kobaltem podszkl.: 16;
Holandia, 2 poł. - kon. XVIII w.
estymacja: 3 200 - 4 300 zł