Nr katalogowy: 835

Nr katalogowy: 835

Żyrandol 5-ramienny, w manierze Ludwika XVI

brąz złocony; wys. 90 cm, szer. w ramionach 73 cm.
Francja, 3 tercja XIX w.
estymacja: 5 800 - 7 700 zł