Nr katalogowy: 345

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

Nr katalogowy: 345

Malarz

olej, płótno, 70 x 50 cm; sygn. p. g.: 2000/ KB. Na odwrocie napis autorski