Nr katalogowy: 358

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

Nr katalogowy: 358

The catch, 2005

olej, płotno, 57 x 66 cm; sygn. l.d.: Olbinski; na odwrocie napisy autorskie