Nr katalogowy: 1317

Robert BARTEL (ur. 1962)

Nr katalogowy: 1317

Anioł, 1988

akwaforta, akwatinta, papier; 57,5 x 46 cm (odcisk płyty);
sygn. i dat. p. d.; R. Bartel ' 88 r (ołówkiem),
estymacja: 1 000 - 1 300 zł